Administrativní budova pod Slavínom

59.976.000 Kč

ZENITH LUXURY Real Estate prodává čtyřpodlažní budovu s prodejní plochou 560m2 a pozemkem o celkové rozloze 588 na ulici Urbánkova (vjezd do garáže z ulice Boženy Němcové) přímo pod Slavínom v městské části Bratislava – Staré Město. Nemovitost (na LV vedená jako administrativní budova) je využitelná jako sídlo společnosti, showroom, privátní klinika, co-working campus, přestavbu na bytový dům resp. rodinnou vilu a pod. Nabízí garáž pro 3 vozidla, venkovní parkování pro dalších 5 vozidí. Budova byla v roce 2010 kompletně zrekonstruována a disponuje vysokým technologickým standardem.

Fotogalerie

Dispoziční řešení

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.