Čarovný apartmán I přímo na svahu I DONOVALY

15.600.000 Kč

Vstupte do ztělesnění luxusu a pohodlí s tímto nádherným apartmánem v nejvyšším patře o rozloze 190 m2 v jedinečné budově TRIANGEL DONOVALY.

Uvedená cena za apartmán platí při kurzu 1 EUR = 24 CZK.

Toto kouzelné bydlení, vytvořené renomovaným architektem s velkým důrazem na kvalitu a odolnost. Každý detail této plně zařízené rezidence slibuje úchvatný výhled na sjezdovky a fascinující okolní hory a nabízí dokonalé útočiště pro relaxaci a načerpání nových sil.

Milovníky lyžování potěší jedinečný komfort výstupu přímo na dokonalou sjezdovku Dvojče I. a II., Triangel a Colnica. V létě objevujte nádherné stezky národních parků Nízké Tatry a Velká Fatra přímo na dosah ruky. Dopřejte si komfort moderního vybavení včetně krbu v obývacím pokoji a hlavní ložnici, podlahového vytápění v koupelnách, klimatizace a vysokorychlostního internetu. Půvab dodávají velkoformátová okna s elektronicky ovládanou stínící technikou, dubové podlahy ale také travertinové obklady a dlažby. 

Dispozice bytu sestává ze vstupní chodby, prostorného obývacího pokoje s krbem, stylové kuchyně, jídelny a technické místnosti. Dobře vybavená prádelna, pokoj pro hosty, dětský pokoj s koupelnou a hlavní ložnice s velkou koupelnou doplňují obraz tohoto vysněného příbytku. Komfortní výtah, který přímo spojuje garáž s vaším penthouse-em, dva vyhrazené parkovací místa a dva velké sklepy. Špičkové restaurace a služby jako Donovalský pivovar, Koliba, Hotel Encián a Galileo jsou vzdáleny jen pár kroků. Zažijte dokonalé spojení aktivního odpočinku a luxusního bydlení. Osvojte si životní styl, který si zasloužíte v srdci Donovál. 

Apartmán s kompletním zařízením 15.600.000,- Kč

 Parkovací místo 2 x 240.000,-Kč

Kobka 2x 120.000,- Kč

Cena celkem 16.320.000,- Kč

Fotogalerie

Dispoziční řešení / Standardy

Video

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.