Château Csebi-Pogany I dokonalý zámek s golfovým hřištěm

na vyžádaní

Vstupte do světa, kde se historie potýká s moderním luxusem v Château Csebi-Pogány.
Tento nově postavený zámek v barokním stylu, původně koncipovaný jako 5-hvězdičkový luxusní zámeček, se nachází v klidných lesích v maďarském Dunakiliti a nabízí atmosféru elegance a exkluzivity. Château Csebi-Pogany nese v sobě odkaz šlechtického rodu a události, které formovaly jeho samotný základ. Dnes tento úctyhodný a jedniční objekt čeká na šťastného majitele, který touží pokračovat v jeho slavném příběhu.
 
 

Vysoké věžičky, majestátní hradby a honosné komnaty lákají k průzkumu, zatímco skryté chodby a tajné výklenky dodávají nádech mystiky. Interiéři zámku vyzařují eleganci, zdobené nadčasovými tapiseriemi, zdobenými lustry a ornamentálními zařízeními, která evokují pocit nadčasové elegance. 

Areál se rozprostírá na ploše 139 603 m² a zahrnuje pozoruhodný zámek, příjemnou klubovnu a nádherné 9-ti jamkové golfové hřiště parkového typu. Zámek o rozloze 5.800m2 se může pochlubit 22 skvěle vybavenými pokoji – 17 dvoulůžkovými, 4 apartmány a prezidentským apartmánem, které jsou navrženy tak, aby hýčkali a potěšili i ty nejnáročnější. 

Kulinářské speciality na vás čekají v plně vybavených kuchyních s možnostmi stravování od intimní večeře až po velké bankety. V rozsáhlém vinném sklípku zámku se nachází vybraný výběr těch nejlepších světových vín, která jsou ideální pro vášnivé oenofily. V hotelu je také několik salonů, restaurací a lázní a fitness zařízení, které uspokojí všechny vaše potřeby. 

Soukromí a pohodlí personálu zajišťují oddělené prostory. Spojení historie, luxusu a moderního vybavení činí z Château Csebi-Pogány výjimečnou příležitost pro ty, kteří hledají jedinečnou a prestižní rezidenci. Využijte šanci vlastnit kousek historie a napsat další kapitolu příběhu Château Csebi-Pogány. Tato mimořádná nemovitost, která je dokonalým spojením dávné vznešenosti a příslibu budoucnosti, čeká na přivítání svého nového majitele.

Fotogalerie

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.