Dokonalý penthouse s velkou terasou a panoramatickými výhledy

11.976.000 Kč

ZENITH Luxury Real Estate prodává velký 2-pokojový byt + samostatná kuchyně s prostornou terasou a panoramatickými výhledy na Bratislavu. Byt se nachází na ulici VEJNORSKÁ 21 a rozprostírá se na dvou nejvyšších podlažích a jeho celková prodejní plocha je 115 m2 (užitná plocha 71m2 a 44m2 terasa). Nabídka dokonalý designový interiér v nadstadarním provedení, dřevěné podlahy, kuchyňská linka Schüller se spotřebiči SIEMENS, italské obklady a dlažby, značková sanita.

VAJNORSKÁ 21 je projekt ateliéru cakov+partners. Polyfunkční objekt na Vajnorské ulici 21 v Bratislavě je samostatně stojící objekt, urbanisticky uzavřený z ulic Česká, Dělnická a Osadná a představuje konverzi starší administrativní budovy z 80. let. Nová hmota domu respektuje původní urbanismus území, ve kterém je osazena. I když o něco zvětšená, budova zapadá do prostředí citlivě, komunikuje s okolím a nenarušuje jeho původní charakter. Kromě samotného objektu, revitalizovali jsme přilehlé veřejné prostory i vstup do střediska kultury, který má novou zrekonstruovanou podobu. 
Vytvořili jsme nové náměstí před budovou ze kterého se vstupuje do retailu, střediska kultury, administrativy a bytové části domu. Namísto původního chodníku se vytvořil prostor, ve kterém lidé rádi pobývají – je v něm život. 
Nejvyšší kvalita materiálů a stavebních prací, špičkové technologie, originální parkování s auto výtahem, 700 m2 zelených střech, podlahové topení, velkoplošná hliníková okna s izolačním trojsklem, má mnoho dalších výhod jsou předpokladem jedinečného bydlení v širším centru města.
Největší přidanou hodnotou je však výhled na panorama Malých Karpat a velkorysé terasy, které umožňují užít si komfortu rodinného bydlení nad střechami stávající zástavby

Penthouse 499.000€ 

Sklepní kobka 6.800€

Parkovací stání v parkovacím domě 39.000€ 

Tento penthouse nabízí jedinečnou možnost propojení s vedlejším 3 pokojovým bytem s prodejní plochou 162m2. Tímto spojením získáte velkorysý prostor, který může sloužit jako například jako kombinace kanceláře a bydlení na jednom místě.

Fotogalerie

Dispoziční řešení / Podrobnosti o nemovitosti

Video

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.