Zámeček Dunakiliti I symfonie klidu a originality

na vyžádaní

Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit neodolatelný poklad – úchvatný zámeček, precizně postavený v aristokratickém stylu, zasazený do klidného ramene Dunaje – Zátonyi Duna. Zámeček je symbolem majestátnosti a nadčasové elegance, který prošel v roce 2023 komplexní rekonstrukcí, ve které se pojí moderní luxus s tradičním šarmem.

Zámeček, který se rozprostírá v impozantním parku o rozloze 30.000 m2, nabízí rozsáhlou obytnou plochu 500 m2, která je plná sofistikovanosti a jedinečného stylu. Prostorné podkroví o celkové výměře 250 m2, které slouží jako dodatečný obytný prostor, doplňuje étos zámečku elegance a funkčnosti. 

Pro automobilové nadšence se v zámečku nachází prostorná garáž navržená tak, abyste pohodlně zaparkovali šest z Vašich nejcennějších vozů. Kromě toho zde naleznete dalších 150 m2 úložných a skladových prostor. 

Zámeček je vybaven solárními panely a nejmodernějším tepelným čerpadlem, což podtrhuje náš závazek k luxusu v souladu s environmentálním povědomím. Toužíte po dalších darech matky přírody?

Rozšiřte hranice svého osobního království o dalších ohromujících 100.000 m2, které v současnosti zdobí zelenající se orná půda, klidný les a pastviny. Tady, ve svém odlehlém přístavu klidu se zregenerujete v prostředí, které dýchá klidem a pohodou. 

Ponořte se do životního stylu plného osvěžujících aktivit od golfu přes rybolov až po vzrušující lov, a to vše v pohodlí vašeho domova. Přestože jste na samotě, jste jen 25 km od pulzujícího srdce Bratislavy. Krátkou ale malebnou 20minutovou jízdou, která Vás přenese z ruchu hlavního města až k prahu vaší klidné svatyně. Zažijte ztělesnění luxusu a klidu, kde se uklidňující serenáda v přírodě setkává s aristokratickou elegancí. Váš vysněný domov s jedinečnou vznešeností a nadčasovou sofistikovaností, čeká na Vaši přítomnost v zámečku Dunakiliti.

Fotogalerie

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.