Luxusní velkometrážní apartmán ASTRA

12.974.000 Kč bez DPH

ZENITH LUXURY Real Estate prodává luxusní velkometrážní apartmán ASTRA o výměře 337m2 s vlastním pozemkem .

Apartmán se nachází v dokončeném a zkolaudovaném komplexu WOODSTONE Apartmány pod Štrbským Plesem. Samozřejmostí jsou samostatné dvojgaráže pod každým z apartmánů. 

Veškeré informace o projektu naleznete na www.podstrbskymplesom.sk

Lokalita

WOODSTONE Apartmány pod Štrbským Plesem jsou situovány v nadmořské výšce 900 metrů nad mořem a v oblasti, kde můžete každý den dýchat svěží horský vzduch. Komplex se nachází v obci Tatranská Štrba, která okouzlí bohatou historií a vynikající infrastrukturou, zohledňující současné požadavky turistů i rezidentů po kvalitních službách a plnohodnotné občanské vybavenosti

O projektu
Čtyřpodlažní rezidenční objekty svým provedením maximalizují pozemkový potenciál, což v kombinaci s využitím progresivních architektonických a materiálových řešení dává vyniknout prémiovému rázu projektu, nikoli však na úkor životního prostředí. Stavba, které dominují přírodní materiály, splňuje nejpřísnější ekologické a energetické normy a eliminuje tak negativní důsledky pro okolní prostředí bez kompromitování pohodlí. Každý z velkometrážních apartmánů disponuje vlastním pozemkem a prostornou terasou s impozantními výhledy na hory pro ještě užší kontakt s tatranskou přírodou. Samotné bytové jednotky zaujmou svými nestandardními jmény, které jsou referencí na flóru místních luk a hor.

Fotogalerie

Dispoziční řešení / Standardy

Video

Virtuální prohlídka

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.