Nenahraditelné bydlení v projektu DROTÁRSKÁ 5-pokojový byt se 2 balkony

14.975.000 Kč

Nový prémiový projekt DROTÁRSKA vám nabízí doslova a do písmene NENAHRADITELNÉ bydlení. Na bratislavském hradním kopci najdete vše, co potřebujete ke zdravému, komfortnímu a spokojenému životu – moderní byty, stále vzácnější klid, nejčistší vzduch v Bratislavě a nedotčenou přírodu v blízkém Horském parku. Navíc jde o bydlení nejen blízko přírody, ale také v souladu s přírodou – díky energeticky úsporným smart řešením, která plně respektují životní prostředí a okolní prostředí.

NENAHRADITELNÉ SOUKROMÍ

V celém obytném domě Drotárska se nachází pouhých 29 bytů. Díky tomuto rozumnému řešení si zde vychutnáte komorní atmosféru a stále vzácnější soukromí. Více o projektu naleznete na www.drotarska.sk

Výstavba projektu DROTÁRSKA 15 právě začala s plánovaným předáváním bytů 1Q/2024 Jen čtyři kroky k NENAHRADITELNÉMU bydlení: 1. Rezervační smlouva 10.000 € 2. 15% z kupní ceny při podpisu ZoBZ 3. 85 % z kupní ceny po nabytí právní moci kolaudačního rozhodnutí 4. Předání bytu 1Q/2024 je byt Váš a můžete se nastěhovat Náš hypospecialista Vám poradí a vyřídí vše potřebné pro koupi Vašeho nového bydlení. Architekturu projektu zastřešuje architektonická kancelář APPK pod vedením Ing. arch. Pavla Králika, který dbá na to, aby projekt od první skici po poslední stavební úpravu splňoval nejvyšší kvalitativní standardy. Přesně tak, jak si tato prestižní a NENAHRADITELNÁ lokalita žádá. Bytový dům na Drotářské je připraven následovat současné urbánní trendy, jako jsou inteligentní domácnosti, energeticky úsporná ekologická řešení či inkluzivní architektura. Vítejte na Drotářské, kde se prestiž a vysoký standard bydlení snoubí s uvědomělostí.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na 0944 48 48 49.

Fotogalerie

Dispoziční řešení / Standardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.