Objevte svůj vysněný pozemek v Podunajských Biskupicích

9.597.600 Kč

Představujeme exkluzivní pozemek na ulici Padlých Hrdinů ve vyhledávané bratislavské městské části Podunajské Biskupice. Vynikající poloha hned vedle kaple Neposkvrněného početí Panny Marie je obklopena přírodou a nabízí dokonalé prostředí pro Váš budoucí domov. Tento exkluzivní pozemek situovaný v srdci Podunajských Biskupic nabízí to nejlepší z obou světů – klidné a tiché prostředí se snadným přístupem ke všemu, co potřebujete. Obklopte se svěžími zelenými plochami a živou místní komunitou. Ideální dopravní napojení na bratislavský obchvat D4/R7 je vzdáleno jen 1km.

Pozemek má ideální orientaci východ-západ, díky čemuž si Váš dům bude užívat spousty přirozeného světla. Tento pozemek ( parc.č. 2427 ) o rozměrech 25 x 26 m2 má všechny přípojky – elektřina, plyn, voda a odpadní voda, takže jde o ideální investici. Představte si svůj vysněný dům doplněný krásnou zahradou a venkovními obytnými prostory v této prestižní lokalitě, kde si můžete užívat pohodlí městského bydlení a zároveň být obklopen zelení a klidem. Využijte jedinečné příležitosti zajistit si svůj kousek ráje v bratislavských Podunajských Biskupicích. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli více o této výjimečné nabídce a začněte plánovat svůj vysněný dům již nyní.
 
 

Fotogalerie

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.