OKÁNIKOVA I Unikátní staroměstský 2 + kk

5.959.200 Kč

OKANIKOVA – NADČASOVÝ DOMŮ VE STARÉM MĚSTĚ 

BD OKÁNIKOVA je komorní projekt se šesti byty, každý s neopakovatelným genius loci, kde se při rekonstrukci použily ty nejkvalitnější materiály, díky kterým se přenesla duše funkcionalistické stavby do 21. století. Prestižní adresa v historické vilové čtvrti přímo pod Slavínem v městské části Staré Město. Projekt OKANIKOVA je limitovaný počet bytů ve funkcionalistickém bytovém domě. Interiér prošel citlivou kompletní rekonstrukcí, která zachovala jeho duši, ale zároveň nabízí moderní vybavení a komfort.

*** Stačí Vám 20% z celkové ceny a hned bydlíte *** Bytový dům na ulici OKÁNIKOVA je typickým představitelem funkcionalistického bydlení 40. let minulého století. Aktuální rekonstrukce navrací domu zašlou krásu a historické kouzlo, které kombinuje s moderními technologiemi a uživatelskými standardy 21. století. Prošel kompletní a citlivou modernizací, která zachová jeho původní charakter. Zároveň zajistila naplnění současných standardů a požadavků na bydlení. Díky rekonstrukci je dům esteticky přitažlivý a postavený z kvalitních materiálů. Je precizně zmodernizován tak, abyste v něm našli maximální komfort a pohodlí. BD na Okánikově ulici v sobě kombinuje nostalgickou eleganci a funkčnost díky čemuž přináší moderní a funkční bydlení. Naleznete v něm prostorné rodinné byty i menší byty pro jednotlivce či páry. Bez ohledu na to ve které skupině se nacházíte, váš nový byt v projektu Okánikova splní všechny vaše potřeby pro život ve Starém Městě.

Byt je situován v zapuštěném přízemí bytového domu OKANIKOVA. Při rekonstrukci se přiznaly betonové nosníky a tím zvýšit světlost a výšku bytu. Beton jako nosná charakteristika prostoru dotváří celkové industriální pojetí bytu. V koupelnách se použily industriální baterie Série One, betonový obklad a mozaiková dlažba. Světelný rozvod elektřiny přes stropní nosníky je přiznán vnějším vedením. Pro zútulnění a zateplení prostoru jsou použity dubové parkety do stromkového vzoru. Byt je prosvětlen z jiho-východní strany třemi anglickými dvorci s výrazným velkým oknem až po zem. Exteriérové žaluzie slouží nejen ke stínění a ochraně před sluncem. Plní současně ochrannou funkci před vloupáním a krádeží (certifikované výrobcem), jak je chrání soukromí při pohybu lidí a aut v exteriéru.

Pro obhlídky a více informací nás prosím kontaktujte na 0944 48 48 49 nebo info@okanikova.sk

Fotogalerie

Dispoziční řešení / Standardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.