Originální PENTHOUSE v londýnském stylu – Staré Město

11.950.000 Kč

ZENITH LUXURY REAL ESTATE s hrdostí představuje vrchol luxusu a elegance v absolutním centru Liptovského Mikuláše – originální penthouse zachycující ducha londýnské architektury, který se rozprostírá na šestém a sedmém nadzemním podlaží v polyfunkčním bytovém domě na adrese Štúrova 2. spojuje sofistikovaný design, nekompromisní kvalitu a neopakovatelné výhledy na panorama Vysokých Tater, čímž vytváří dokonalý zážitek z bydlení. Tento penthouse o rozloze 232 m2 doplněný o 15 m2 teras, je zhmotněním prostoru a světla, s dokonalou orientací na tři světové strany – jih, východ a západ. Každý den zde začíná a končí neopakovatelným divadlem přírodních krás, ať už je to pozorování jasného východu slunce, nebo pohled na zlaté paprsky zapadajícího slunce, které dopadají na vrcholky Tater.

Interiér penthousu je vybaven s výjimečnou pozorností k detailu, kde designový nábytek a dveře odrážejí trendy v moderním bydlení, zatímco autentické dřevěné podlahy dodávají každému kroku pocit tepla a domova. Součástí tohoto exkluzivního bytu jsou dvě luxusní koupelny a jedna pokoj pro hosty, samostatná pracovna pro tiché chvíle s knihou nebo důležitá pracovní setkání a žehlírna, která poskytuje praktičnost na každodenním základě. K penthousu lze dokoupit jedno parkovací místo v bezpečném, uzavřeném areálu a sklepní kobku (3 m²) pro dodatečné úložné prostory. Panoramatické výhledy z bytu jsou simply breathtaking. Prostorný výtah Otis zajišťuje pohodlný přístup k vaší rezidenci. Tento penthouse nabízí také jedinečnou příležitost pro zájemce o rozšíření svého bydlení s možností dokoupení vedlejšího 2 pokojového bytu, čímž se otevírá prostor pro ještě větší flexibilitu a přizpůsobení dle individuálních potřeb. Tento penthouse je místem k bydlení, ale také symbolem prémiového životního stylu, kde každý detail byl promyšleně navržen tak, aby odrážel esenci luxusu a pohodlí. Zveme vás, abyste si osobně prohlédli tento výjimečný domov, kde se spojila elegance, komfort a neopakovatelné výhledy do dokonalé harmonie. Objevte svůj nový domov v Liptovském Mikuláši – místo, kde se luxus potýká s přírodou.

Fotogalerie

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.