Prémiový PENTHOUSE EINPARK

999,000 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE prodává prémiový 4-pokojový PENTHOUSE se dvěma terasami a prodejní plochou 221 m2. Obytná plocha nemovitosti představuje 176 m2, terasy mají 45 m2. Byt se nachází v nejvyšším, 18. patře projektu EINPARK od renomovaného slovenského developera CORWIN. Interiér tohoto PENTHOUSu připravilo oceňované architektonické studio Hubinský-Kuklice-Smerek. Do nabídky byl uvolněn jako třešnička na dortu na závěr výstavby. Prodává se ve stádiu holobyt jako čisté plátno, které si noví majitelé upraví ke svému obrazu. Rádi však zajistíme realizaci interiéru podle projektu s možností individualizace. Je zkolaudován a připraven k okamžitému převzetí.

 
Co váš čeká, když vejdete dovnitř? Byt je funkčně rozdělen na denní a noční zónu. Velkoformátová okna z něj dělají vzdušný a sluneční prostor. Ze vstupní haly s dostatkem úložných prostor se dostanete do denní i oddechové části. Kuchyně s varným ostrovem, vestavěnými spotřebiči a jídelnou plynule přechází do obývacího pokoje. Dohromady tvoří centrální část bytu, otevřený celek s výstupem na obě terasy. Nalevo od vchodu jsou dva pokoje, samostatná toaleta a velká koupelna. Napravo od vchodu je velká rodičovská ložnice s vlastní koupelnou a velkorysý šatník. Jižní terasa spojuje kuchyň a jídelnu s jedním z pokojů. Má rozlohu 15 m2 a nabízí výhled na Rakousko a zelenou část Petržalky – Pečniansky les. Z větší terasy o ploše 28 m2 uvidíte RIVER PARK, jedinečné panorama Starého města, hrad, podhradí, dóm Sv. Martina a Dunaj. Dostanete se na ni z obývacího pokoje nebo rodičovské ložnice. K nemovitosti lze dokoupit dvě, resp. čtyři nadstandardně široká parkovací místa v ceně 50.000 €/ks. Jsou situovány v podzemní garáži hned vedle výtahu a lze je vybavit jejich autonabíječkou. Vysokou úroveň bezpečnosti bydlení vytváří vstupní hala do bytového komplexu s lobby, nonstop recepcí s bezpečnostní službou a kamerové systémy ve společných prostorách.
Co nabízí lokalita? EINPARK se nachází v širším centru města, na pravém břehu Dunaje. Nabízí výborné spojení do centra města, ale i do Maďarska, Rakouska nebo České republiky. Obchvat s výjezdem na dálnici směrem na Záhoří nebo Trnavu je součástí hlavní bratislavské magistrály. Lokalita je velmi dobře dostupná i veřejnou dopravou se zastávkou hned před budovou. Absolutní občanská vybavenost a služby v této lokalitě jsou samozřejmostí. Sousední administrativní budova EINPARK OFFICES disponuje nákupní pasáží s obchody, restauracemi a kavárnami. Do nedalekého nákupního centra Aupark se dostanete také pěšky přes most pro chodce. Nacházejí se zde i mateřské a základní školy či gymnázium. Pokud milujete pohyb, Sad Janka Krále, bezprostřední napojení na cyklostezky nebo bazén, wellness a multifunkční fitness centrum vám umožní věnovat se sportovním aktivitám v blízkém okolí. 
Technologický standard PENTHAUSu 
– hliníková okna SCHÜCO s izolačním trojsklem
 – elektrická exteriérová stínící technika HELLA
 – digitální termostaty 
– stropní chlazení a podlahové topení REHAU 
– protipožární bezpečnostní vstupní dveře
 
 
 

Fotogaléria

Dispoziční řešení / Standardy

Virtuální prohlídka

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.