Prestižní byt na Hradním kopci

na vyžadaní

Objevte jedinečné útočiště v srdci bratislavské diplomatické čtvrti. 

Na proslulém Hradním kopci, v sousedství klidného Horského parku, leží zcela nová, špičková rezidence, precizně navržená pro náročného kupujícího, který oceňuje luxus, exkluzivitu a klid. Tento rozsáhlý 4-pokojový luxusní byt je důkazem moderní elegance a nabízí jedinečný zážitek z bydlení. Obývací pokoj s otevřeným konceptem se elegantně pojí s nejmodernější kuchyní a jídelním koutem a vytváří tak úchvatný prostor pro rodinné setkání a zábavu.

Vyjděte ven na svoji velkoryse velkou terasu o rozloze 30 m2, která nabízí klidné útočiště s nádherným výhledem do parku. 

Další terasa o rozloze 35 m² a soukromá zahrada o rozloze 50 m² poskytují dostatek venkovního prostoru, který je ideální pro rodinnou snídani nebo večeři za soumraku na okouzlujícím pozadí města. Každý detail této nádherné rezidence hovoří o kvalitě a stylu. 

Byt sbírá množství přirozeného světla, které jej dokonale osvětluje moderní povrchové úpravy a špičkové zařízení v celém objektu. Součástí jsou dvě vyhrazená parkovací místa, která zajišťují pohodlí a klid. 

Poloha bytu je dokonalá. Špičkové vzdělávací instituce jsou na dosah. Váš nový domov poskytuje harmonickou rovnováhu mezi městským životem a klidným útočištěm s veškerým komfortem rušného města vzdáleného jen pár minut.

Vstupte do světa výsad a prestiže na Hradním kopci a pozvedněte svůj životní zážitek a položte základy pro život plný luxusu a pohodlí. Využijte této výjimečné příležitosti vlastnit kousek těch nejlepších bratislavských nemovitostí.

Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si osobní obhlídku. Váš hrad na kopci vás už čeká.

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.