Velký rodinný dům v nejlepší lokalitě – KOLIBA

15.600.000 Kč

ZENITH LUXURY REAL ESTATE prodává rodinný dům s prodejní plochou 336m2, na samém konci slepé ulice (jen jeden sousedící pozemek) o výměře 628m2, nacházející v k.ú. Vinohrady na ulici Suchá 24, Bratislava – KOLIBA. Převážnou část území tvoří vilová zástavba (jižní strana kopce – výhledy na SLAVÍN a HRAD). Dvoupodlažní rodinný dům je v původním stavu a je postaven z klasických materiálů a sedlovou střechou. Sestává ze dvou čtyřpokojových bytových jednotek, každá na jednom podlaží a technického zázemí s garáží. IS jsou na pozemku (+ ČOV).
 
 
Rodinný dům na Kolibě nabízí bydlení obklopené zelení, v klíně přírody, ale přitom se nachází v širším centru města. Poskytuje možnosti pro aktivní trávení volného času, pro příjemné procházky v okolí i pro sportování. Vysednout na kolo nebo proběhnout se do lesa a vyvětrat si hlavu,. Školy, školky, úřady, pošta, zdravotnická zařízení jsou rovněž součástí této lokality, rodinný dům je zasazen v části města s rozvinutou infrastrukturou, občanskou vybaveností a dobrým spojením individuální i hromadnou dopravou.
 
 

Fotogalérie

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.