Unikátní venkovská usedlost Myjavské kopanice

44.784.000 Kč

ZENITH LUXURY REAL ESTATE prodává unikátní usedlost v malebné kopaničářské obci Vrbovce, okres Myjava rozprostírající se na 15.000m2. 
Na pozemku se nachází dokonalá roubenka o výměře 300m2 a stodola o rozloze 800m2 s možností vybudování dalšího ubytování a společenského života. Najdete zde také obrovský kamenný vinný sklípek a gril lokomotiva.
 
 

Roubenky Roubal svému majiteli přinášejí vysoký uživatelský komfort a skvělé užitné vlastnosti. Všechny práce jsou promyšleny do nejmenších detailů a jsou prováděny s nejvyšší precizností s důrazem na funkčnost a praktičnost. 

Usedlost je přístupná čtyřmi příjezdovými cestami. Na vstupu Vás přivítají monumentální žulové Boží muka a heliport. Vrbovce jsou součástí regionu Myjavských kopanic, které je známý svými úžasnými výhledy, kouzelnými zákoutími a malebnými vesničkami. V okolí se nachází město Myjava, lázně Smrdáky, Hrad Branč, Přehrada Kunov.

Fotogaléria

Dispoziční řešení / Standardy

Video

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.