Unikátní luxusní apartmán KAŠPERSKÉ HORY – Šumava

15,950,000 CZK

ZENITH LUXURY REAL ESTATE prodává luxusní byt 5+kk v srdci jedinečného gotického města Kašperské Hory. Nachází se ve 3NP obytné budovy s výhledem na historické náměstí.

Kompletní rekonstrukce v roce 2020 byla provedena s ohledem na nadčasový design a trvanlivost. Prodává se plně zařízený a je okamžitě k dispozici. K bytu náleží dvě komory na patře. Parkování je zajištěno v samostatné prostorné garáži a na dvou venkovních parkovacích místech ve dvoře.

Kašperské Hory se nacházejí v objetí Šumavy a jsou ideálním domovem či místem pro sport a rekreaci v každém ročním období. Skvělé lyžování ve SKI KAŠPERKY v nadmořské výšce 794 metrů je vhodné zejména pro rodinnou zimní dovolenou s dětmi. Samozřejmostí je naprostá vybavenost.

Fotogalerie

Dispozice / Standardy

Virtuální prohlídka

Poloha

Adresa

Dostupnost

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.