Velký a slunný 3+kk byt Vajnorská

4.797.600 Kč

ZENITH LUXURY REAL ESTATE prodává 2,5 pokojový byt s prodejní plochou 57m2 na ulici Vajnorská č.15, Bratislava – Nové Město. Byt nabízí kvalitní dispozici, je prostorný a moderně zařízený, s velkými okny a dostatkem přirozeného světla (ideální orientace V a J). Nachází se ve vyhledávané lokalitě poblíž Trnavského mýta, OC CENTRAL a v přímém sousedství ikonické pekárny KRUH. Poloha v blízkosti kvalitních škol a vrcholových sportovních center předurčují tento byt jako kvalitní a rodinné bydlení.

Vajnorská ulice je přitažlivý městský bulvár. Absolutní občanská vybavenost a ideální parkování přímo před bytovým domem jsou samozřejmostí. Využijte příležitosti bydlet v jedné z nejžádanějších lokalit Bratislavy a kontaktujte nás ještě dnes.

Fotogalerie

Dispoziční řešení / Standardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.