Zažijte dokonalé bydlení v celé své kráse I Vila TOKAJ

27.576.000 Kč

Vila TOKAJ se nachází na jihozápadních svazích Koliby a je důkazem jedinečného luxusu a exkluzivity. Tento 5-pokojový rodinný dům, který se pyšní rozlehlou prodejní plochou 184 m2 a pozemkem 394 m2, vás zve zažít opulentní životní styl uprostřed uklidňující náruče Malých Karpat.
 
 

Představte si, že se vyhříváte na panoramatickém výhledu na Bratislavu ze své soukromé terasy, nebo relaxujte ve své potenciální vířivce pod hvězdami. Se třemi parkovacími místy a osobním výtahem, který vás dopraví přímo z garáže k vám domů, je pohodlí umění, které jsme pro vás zvládli. 

Vila TOKAJ, postavená s robustní železobetonovou konstrukcí a izolovanými trojitými velkými portálovými hliníkovými okny, zaručuje prémiovou kvalitu a dlouhou životnost. Automatické žaluzie a zelená střecha dodávají tomuto jedinečnému domu nádech modernosti, zatímco systémy stropního chlazení a podlahového vytápění poháněné tepelným čerpadlem se postarají o váš komfort po celý rok. S Vila TOKAJ si užijete flexibilitu přizpůsobení vašeho prostoru.

Dům je prodáván ve stádiu white walls, což vám dává možnost dokončit dům podle vašich představ a případně upravit dispoziční řešení podle vašich konkrétních potřeb. Vila TOKAJ, navržená pro ty, kteří očekávají jen to nejlepší, kombinuje pět „P“: prémiovou polohu, panoramatické výhledy, klidné a bezpečné prostředí, prvotřídní kvalitu projektu a pohodlné parkování a přístup. Vila TOKAJ – domov, kde se luxus snoubí s klidem

 

Fotogalerie

Dispoziční řešení

Standardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte zájem?

Pro prohlídky a další informace nás prosím kontaktujte na

Společnost LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzivním partnerem mezinárodní realitní skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradně oprávněna používat ochrannou známku ZENITH Luxury Real Estate při své obchodní činnosti.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností

ZENITH Luxury Real Estate je prvotřídní služba pro nákup a prodej prvotřídních nemovitostí.